O nas

O GRUPIE PHILIPIAK

Grupa Philipiak to najwyższej jakości marki: Philipiak Milano, Kallman, I Disegno, Linea Natura – powstała w 2001 roku, aby dbać o zdrowie, promując najwyższą jakość życia. Produkt, który nas wyróżnia, to naczynia kuchenne Philipiak. Użyta do produkcji tych naczyń stal szlachetna spełnia najwyższe wymogi jakości i elegancji, podobnie jak znajdujące się w naszej ofercie niepowtarzalne sztućce, porcelana w liniach nowoczesnej i klasycznej, noże, zarówno ceramiczne jak i kute, a także kosmetyki, których najważniejszą cechą jest ich naturalność. Wyróżnia nas nie tylko najwyższa jakość oferowanych produktów, ale także jakość i sposób budowania relacji z naszymi Klientami. Jako lider sprzedaży bezpośredniej, rocznie prowadzimy około 10000 spotkań dla naszych Klientów, w których bierze udział ponad 350 000 osób. Naczynia Philipiak można też kupić odwiedzając nasze ekskluzywne salony firmowe, których sieć znajduje się w wybranych miastach w całej Polsce: www.philipiaksalony.pl/wybierz-salon. Karol Okrasa, jeden z najsłynniejszych kucharzy młodego pokolenia, jest ambasadorem naszej marki.
Prowadzimy również spotkania charytatywne „Obiady Czwartkowe”, a pozyskane podczas tych spotkań środki wspierają działania statutowe Fundacji Ex Animo.

MISJA FIRMY

Misją Grupy Philipiak jest promocja zdrowego stylu życia. Realizujemy ją przez dobór najwyższej klasy produktów oraz prozdrowotną działalność edukacyjną.

Produkty Grupy Philipiak to gwarancja zdrowia, jakości i estetyki. Powstają one w oparciu o najnowsze technologie i badania medyczne przy wykorzystaniu doskonałych materiałów. Swój unikalny charakter zawdzięczają wieloletniemu doświadczeniu i pasji ludzi, którzy je tworzą.  

W swojej działalności Grupa Philipiak kieruje się odpowiedzialnością społeczną. Wsparcie projektów zdrowotnych, promocja właściwego sposobu odżywiania i edukacyjna działalność w kwestiach zdrowia,  są priorytetami w tworzeniu strategii rozwoju firmy.


ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest wsparcie silnych partnerów, dlatego chętnie angażujemy się w działalność charytatywną i prospołeczną. W naszych działaniach wspieramy Fundację Ex Animo realizującej pomoc dla dziecięcej Kliniki Onkologii w Instytucie „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”, przeznaczając na jej wsparcie dochód z „Obiadów Czwartkowych”. Aby podnosić świadomość zdrowego żywienia wśród mieszkańców Polski, organizujemy festyny i pikniki, których celem jest promocja zdrowia, w tym bezpłatne badania oraz spotkania ze specjalistami. Partnerami spotkań są m.in. Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie oraz Instytut – „Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka”. Bezpłatny magazyn „Zdrowie i Smak” powstający z udziałem ekspertów jest także jednym ze sposobów, w jaki promujemy zdrowy tryb życia.


Fundacja Ex Animo
Fundacja Ex Animo powstała po to, aby nieść pomoc dzieciom z nowotworami. Księżna Maria Sapieha oraz kierownik Kliniki Onkologii Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”, prof. Danuta Perek są inicjatorkami powołania do życia Fundacji.

Celem Fundacji jest gromadzenie środków finansowych i zasobów materialnych na wyposażenie, remonty i funkcjonowanie Kliniki Onkologii Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” oraz na pomoc dla dzieci chorych na raka, a także na szkolenie personelu szpitala. Dodatkowo wspomaganie działania placówek medycznych mających na celu leczenie lub rehabilitację dzieci z choroba nowotworową oraz upowszechnianie wiedzy o problemach dzieci z chorobą nowotworową.
Wybierz salon
Produkty
Jak kupić