Naczynia i sztućce - poznaj opinie o marce Philipiak

Z marką Philipiak gotowanie to sztukaTradycja i prestiż


Ponad 12-letnia tradycja, najlepszej jakości naczynia wykonane z nierdzewnej stali szlachetnej i design, który nie ma sobie równych. To marka Philipiak – niekwestionowany lider w branży. Firma działa już od 2001 roku, a na swoim koncie ma setki zadowolonych klientów na całym świecie. Przepięknie wykonane naczynia z najwyższej jakości tworzyw, elegancko zdobione, dopracowane w każdym szczególe sprawiają, że nie tylko zagorzali fani kulinariów doceniają gotowanie z marką Philipiak.

Co znajdzuje się w ofercie? Oryginalne komplety sztućców, zestawy porcelany z najszlachetniejszych materiałów, noże kute i ceramiczne, a także kosmetyki – w ramach grupy Philipiak działają takie marki jak Philipiak Milano, Kallman, I Disegno oraz Linea Natura. Już na pierwszy rzut oka możemy zauważyć, jak bardzo naczynia Philipiak są inne niż zwykłe garnki. Produkty Philipiak tworzą designerzy, którzy w swojej pracy uwzględniają nowoczesne, włoskie wzornictwo. To między innymi powód, dla którego naczynia Philipiak są wykorzystywane podczas profesjonalnych sesji fotograficznych, a także rekomendowane przez gwiazdy ze świata showbiznesu. Ale marka Philipiak to nie tylko naczynia z klasą. To także promocja zdrowego stylu życia. Firma od wielu lat zaangażowana jest w działalność charytatywną, współpracując m.in. z Centrum Zdrowia Dziecka, Instytutem Żywności i Żywienia czy Fundacją Ex Animo. O marce Philipiak, opiniach, produktach i działalności firmy można poczytać w wielu branżowych czasopismach albo na facebookowym profilu. Jeśli jeszcze tam nie zajrzałeś, pora nadrobić zaległości i zmienić stare nawyki na zdrowy styl życia - z marką Philipiak to bardzo proste!

Pokaż mi swój stół, a powiem Ci kim jesteś


Jak odmienić zwykłe spotkanie biznesowe w ekskluzywne przyjęcie? Wystarczy zadbać o detale, np. wykorzystując podczas serwowania potraw coś więcej niż tradycyjne sztućce i garnki. Philipiak posiada w swej ofercie naczynia, porcelanowe zestawy i piękne sztućce, które sprawdzą się nie tylko jako element wyposażenia każdej ekskluzywnej kuchni, ale także jako przepiękna ozdoba stołu na okolicznościowych przyjęciach. Niezapomniane wrażenie na gościach jest gwarantowane, nie wspominając o jakości i smaku potraw.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z istnienia bezpośredniej korelacji między naszym zdrowiem i samopoczuciem a tym, jakiej jakości garnki są wykorzystywane w naszej kuchni. Naczynia Philipiak, a także szybkowary, sztućce Philipiak i patelnie, wykonane z nieodkształcających się materiałów są antyalergiczne, antybakteryjne i energooszczędne. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii odpowiada za ich niepowtarzalny smak. Potrawy nie tracą na jakości, nie wchodzą w reakcje chemiczne, a szkodliwe dla organizmu materiały nie przedostają się do pożywienia. Ale to nie jedyne z licznie wymienianych zalet naczyń Philipiak na forum facebookowym. Miłośnicy marki Philipiak cenią jej produkty m.in. za styl, doskonałą jakość i wielofunkcyjność. Naczynia sprawdzą się zarówno podczas przyrządzania potraw na kuchenkach gazowych, indukcyjnych, elektrycznych, jak i w piekarniku.

Jakość przez duże "J"


Naczynia firmy Philipiak są dedykowane miłośnikom zdrowego odżywiania. Ich wykonanie nie ma sobie równych. Satynowe wnętrza, wyprofilowane krawędzie, akutermiczne dno z powłoką z nierdzewnej stali są gwarancją najwyższej jakości potraw. Produkty Philipiak umożliwiają gotowanie bez użycia soli, tłuszczy czy wody, a przygotowywane w nich potrawy są niskokaloryczne i bardzo zdrowe. Na profilu firmy www.facebook.com/PhilipiakMilanoPoland można znaleźć wiele pochlebnych opinii dotyczących wszystkich produktów marki Philipiak. Fora internetowe (nie tylko te specjalistyczne) także pełne są znakomitych recenzji na temat jakości i wrażeń, związanych z wykorzystaniem naczyń Philipiak. Zwolennicy marki stawiają na jakość i zamiast zwykłych naczyń podatnych na zarysowania i odpryski wybierają te, które z pewnością posłużą przez lata. To się po prostu opłaca.

Gotuj zdrowo i smacznie z gwiazdami


Produkty firmy Philipiak rekomendują gwiazdy, m.in. Agnieszka Cegielska, Elżbieta Zapendowska, Tamara Arciuch, Karolina Malinowska i wielu innych. Ambasadorem marki jest Karol Okrasa, wyśmienity kucharz i recenzent kulinarny. Co ich łączy? Zdrowy styl życia oraz zdrowa i smaczna kuchnia – wybór najwyższej klasy produktów Philipiak to gwarantuje!
Wybierz salon
Produkty
Jak kupić